Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Цього року платникам податків Надвірнянського управління надано майже 9 тисяч безкоштовних адмінпослуг

14.08.2019

З початку 2019 року в Центрах обслуговування платників Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області за зверненнями платників надано 8870 адміністративних послуг.

Найактуальнішими запитами серед відвідувачів ЦОПів у цей період стали отримання карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника – 4368 та відомостей з Державного реєстру фізичних осіб (ДРФО) про суму виплачених доходів та утриманих податків 2164.

Разом з тим, свою популярність не втрачають такі послуги як реєстрація платників єдиного податку - зареєстровано 399 платників, надання витягу з реєстру платників єдиного податку – надано 373 таких витягів, реєстрація книг обліку доходів та витрат платників єдиного податку - зареєстровано 252 книги, реєстрація книг обліку розрахункових операцій - зареєстровано 366 книг, реєстрація розрахункових книжок – зареєстровано 112 книжок та реєстрація реєстраторів розрахункових операцій – зареєстровано 60 РРО.

Податківці нагадують, що всі адміністративні та інші послуги надаються відповідно до вимог технологічних карток та нормативних документів, якими керуються фахівці ДФС. Ця інформація, а саме - стандарти надання кожної послуги є у відкритому доступі в розділі «Адміністративні послуги» на офіційному порталі  Територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області.