Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Власники нерухомості Надвірнянщини поповнили місцеві бюджети більше як на 2 мільйони гривень

14.08.2019

За січень-липень 2019 року власники нерухомого майна Надвірнянщини перерахували до місцевих бюджетів 2,1 млн грн, що на 0,6 млн грн перевищує минулорічні надходження.

Лідерами зі сплати податку на нерухомість є юридичні особи, вони перерахували 1,4 млн грн , фізичні особи сплатили 0,6 млн гривень.

Нагадаємо, що платники-юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до фіскальних органів за місцезнаходженням об'єкта оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Фізичній особі про суму сплати податку контролюючим органом надсилається повідомлення – рішення за місцем його податкової адреси (місцем реєстрації) до 1 липня року, що настає за базовим податковим (звітним) періодом (роком). Сума податку має бути сплачена протягом 60 днів з дня отримання такого податкового повідомлення – рішення. Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем реєстрації для проведення звірки даних.