Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Більш як 164 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб сплатили платники Надвірнянщини

14.08.2019

За сім місяців 2019 року до зведеного бюджету від платників податків, що перебувають на обліку у Надвірнянській ДПІ Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області, надійшло 164,0 млн гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 277,8 млн гривень більше у аналогічному періоді минулого року.

За словами начальника Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Василя Гнатюка, податок на доходи фізичних осіб залишається основним джерелом наповнення місцевих бюджетів. Його питома вага в загальних надходженнях становить понад 64 відсотки. Так, з початку року місцевий бюджет отримав 122,4 млн гривень ПДФО, до державного бюджету надходження склали 41,6 млн гривень.

Нагадаємо, розмір мінімальної заробітної плати на 2019 рік затверджений Законом України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" від 23.11.2018 р. N 2629-VIII та встановлено місячну мінімальну зарбітну плату у розмірі – 4173 гривень, а погодинну - 25,13 гривень.

Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці.