Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Протягом чотирьох місяців 2019 року в Центрах обслуговування платників Коломийського управління надано понад 14 тисяч адміністративних послуг

14.05.2019

Як зазначили в Коломийському управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківської області, протягом січня – квітня  2019 року фахівцями Центрів обслуговування платників податків Верховинщини, Косівщини, Коломийщини та Снятинщини надано 14454 адміністративні послуги.

Найбільшим попитом серед платників користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За цей період надано 5565 таких карток. Значну частку (30,1 відс.) з наданих адміністративних послуг займають запити громадян про отримані доходи, яких за звітний період надійшло 4350.

Серед фізичних осіб-підприємців однією з найбільш запитуваних послуг є  послуги з видачі витягу з реєстру платників єдиного податку - 1078 , реєстрація платників єдиного податку – 1002, реєстрації книг обліку доходів і витрат – 813, книг обліку розрахункових операцій – 660 та видача довідки про відсутність заборгованості – 268.

Нагадаємо, в Центрах обслуговування платників Коломийської, Верховинської, Косівської та Снятинської ДПІ Коломийського управління ГУ ДФС надаються адміністративні, консультативних та інформаційних послуг. Платники у зручний для них час мають змогу подати податкову звітність, отримати кваліфіковану консультацію та адміністративні послуги.