Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

В Центрах обслуговування платників Калуського управління надано 5333 адміністративні послуги

15.04.2019

Упродовж  січня - березня 2019 року фахівцями центрів обслуговування Калуського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області громадянам та представникам бізнесу надано 5333 адміністративні послуги.

Зокрема, видано 2716 карток платника податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків та 885 карток з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Також видано 285 витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 205 книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку та 293 книги обліку розрахункових операцій.

Крім цього, працівниками інспекцій прийнято 355 декларацій про майновий стан і доходи, отримані платниками податків протягом 2018 року. Загальна сума задекларованих доходів склала 2800,00 тис грн,  сума податку на доходи з фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету становить 181,5 тис грн, сума військового збору - 40,5 тис гривень.