Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податківці Калуського управління провели тренінг для громадян

12.04.2019

Про актуальні питання оподаткування та дотримання законодавства при виплаті заробітної плати та порядок декларування доходів, отриманих від надання житла в оренду, розповіла на тренінгу старший державний інспектор Калуської ДПІ Калуського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Тетяна Гвоздецька.

Зокрема вона поінформувала про порядок оподаткування заробітної плати, застосування податкової соціальної пільги, порядок повідомлення органів ДФС про прийняття на роботу найманих осіб та наголосила на недопущенні виплати заробітної плати в «конверті» чи нижче мінімального розміру. Також посадовиця зазначила, що особи, які отримують заробітну плату та сплачують єдиний внесок, відповідно до чинного законодавства, можуть претендувати на гідне пенсійне забезпечення. Крім цього, надала роз’яснення щодо порядку реєстрації трудових відносин з найманими працівниками.

Під час тренінгу Тетяна Гвоздецька детально розповіла про порядок декларування доходів, отриманих від надання житла в оренду та  надала допомогу в заповненні декларацій 2 громадянам, які отримали в 2018 році дохід від здавання житла в найм. Загальна сума задекларованого ними доходу склала 16000,0 грн, сплаті до бюджету підлягає 2880,00 грн податку на доходи з фізичних осіб та 240,00 грн. військового збору.