Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фахівцями Долинського управління надано майже 1,2 тисячі адміністративних послуг

13.02.2019

З початку 2019 року в Центрах обслуговування платників Долинського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області громадянам та представникам бізнесу надано 1177 адміністративних послуг.

Найбільша їх частина, а саме 794 (67,5 відс.) – це видача карток платника податків та внесення до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Також фахівцями надано 63 відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, 42 витяги з реєстру платників єдиного податку та 54 суб`єкти господарювання зареєстровано платниками єдиного податку.

Крім цього, працівниками інспекцій проведено реєстрацію 78 книг обліку розрахункових операцій, 56 книг обліку доходів та витрат платника єдиного податку та взято на облік 22 реєстратори розрахункових операцій.

Звертаємо увагу, що в рамках проведення кампанії декларування доходів громадянам надано можливість сформувати в «Електронному кабінеті» запити для отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізосіб-платників податків та отримати відповіді на такі запити.

Також в «Електронному кабінеті платника» є можливість підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до податкової інспекції декларацію про майновий стан і доходи.

Нагадаємо, граничний термін подання громадянами декларації про майновий стан і доходи - 1 травня 2019 року включно.

Дізнатись про особливості заповнення декларації можна Центрах обслуговування платників Долинської та Рожнятівської ДПІ.