Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податківці Городенківської ДПІ взяли участь у семінарі-нараді з представниками міської, селищної та сільських рад

11.02.2019

Нещодавно в Городенківській РДА відбулась зустріч керівника апарату Городенківської РДА з представниками  міської, селищної та сільських рад Городенківщини. Участь в заході взяв начальник Городенківської ДПІ Тисменицького управління Головного управління ДФС в Івано-Франківській області  Руслан Колодій.

Учасники зустрічі обговорили питання наповнення місцевих бюджетів району в 2019 році, щляхи роботи з погашення боргів по податках та зборах, вжиття заходів щодо легалізації заробітної плати,  додаткового залучення до оподаткування земель лісового фонду та об'єктів житлової та нежитлової нерухомості, а також виконання інших важливих питань, спрямованих на зміцнення фінансової спроможності місцевих громад.

Як зауважив керівник Городенківської ДПІ Руслан Колодій, органи місцевого самоврядування повинні особливу увагу приділяти надходженням ПДФО, єдиного податку, земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а також акцизного збору та  докласти всіх зусиль задля того, щоб спонукати підприємців до сплати місцевих податків і зборів. Також посадовець поінформував про стан заборгованості зі сплати місцевих податків і зборів фізичними особами – підприємцями та юридичними особами, які зареєстровані на територіях відповідних сільських, селищних рад та рекомендував представникам влади на місцях активізувати роботу щодо надходження зазначених заборгованих платежів.

Руслан Колодій коротко зупинився на нормах Закону України від 10.07.2018 року № 2498-VIII «Про внесення змін до деяких зконодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення».

Крім того посадовець нагадав про проведення у січні-квітні 2019 році кампанії декларування доходів, одержаних громадянами протягом 2018 року. Зокрема, поінформував присутніх про види доходів, які підлягають декларуванню та оподаткуванню, способи подання декларацій та терміни сплати задекларованих податкових зобов’язань.