Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Місцеві бюджети Долинщини та Болехівщини отримали понад 4 мільйони гривень земельного податку

09.11.2018

У січні-жовтні 2018 року фізичні особи - власники земельних ділянок Долинщини та Болехівщини сплатили до місцевих бюджетів 4,3 мільйона гривень земельного податку, що на 416,3 тис.грн., або на 10,2 відсотка більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

У Долинському управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківській області зазначають, що більшість громадян-землевласників та землекористувачів своєчасно перерахували податок до бюджету за місцем розташування земельної ділянки.

Водночас деякі платники, маючи земельні наділи, що підлягають оподаткуванню, наразі не виконали свого конституційного обов’язку - не сплатили нараховані суми та потрапили до переліку боржників.

«Рекомендуємо власникам земельних ділянок сплатити нараховані суми земельного податку, а тим, хто з певних причин не отримав повідомлення-рішення, необхідно звернутися до Центру обслуговування платників Долинської ДПІ і з’ясувати, чи нараховувався їм земельний податок», – наголосила заступник начальника управління – начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Долинського управління Наталія Скорик.

Завітати до Центру обслуговування платників повинні й ті громадяни, які змінили адресу проживання, але не внесли відповідні зміни до своїх реєстраційних даних.

«Оскільки земельний податок зараховується до місцевих бюджетів, то власники і землекористувачі повинні бути відповідальними та дисциплінованими платниками та перерахувати передбачені законом податки», – підсумувала Наталія Скорик.