Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

До місцевих бюджетів Надвірнянщини надійшло 27,6 млн. грн. майнових податків

09.11.2018

Упродовж десяти місяців цього року місцеві бюджети Надвірнянського району від землекористувачів, власників нерухомості та елітного транспорту отримали 27555 тис. грн. майнових податків, що на 2775 тис. грн.,більше, ніж торік.

Найбільша питома вага у структурі надходжень майнових податків традиційно належить платі за землю. Цього року землевласники та землекористувачі – громадяни поповнили бюджети сіл, селищ та міста на 24650 тис. грн., що на 1784 тис. грн. перевищує минулорічні показники.

Від власників об’єктів житлової та нежитлової нерухомості місцеві бюджети отримали 2291 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, що на 412 тис. грн. перевищує показники минулого року.

Власники автівок класу «люкс» поповнили бюджети на 82 тис. грн., що на 47 тис.грн. більше аналогічного періоду минулого року.

В Надвірнянському управлінні ГУ ДФС нагадують, що громадянам, які отримали податкові повідомлення-рішення з податку на нерухомість, плати за землю та транспортного податку, необхідно сплатити нараховані суми протягом 60 днів з дня отримання. У разі порушення термінів сплати податку до платників застосовуватимуться фінансові санкції у вигляді штрафу в сумі від 10 до 20 відсотків несвоєчасно сплаченої суми податку.