Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податківці Калуського управління ДФС зустрілись керівництвом міста Калуша

09.11.2018

В Калуській міській раді відбулась зустріч міського голови Ігора Матвійчува з  начальником Калуського управління Головного управління ДФС в Івано-Франківській області  Михайлом Князевичем, на якій обговорювались питання наповнення місцевих бюджетів, детінізації ринку праці та легалізація заробітної плати. На зустрічі також були присутні заступник міського голови Руслана Вайда та представники структурних підрозділів міської ради.

Як зазначив начальник Калуського управління ДФС Михайло Князевич, роз’яснювальна робота з питань дотримання вимог трудового законодавства, яка проводиться в рамках виконання розпорядження Уряду від 5 вересня 2018 року № 649 „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення” дає позитивні результати. Зокрема, у вересні – жовтні значно збільшилась кількість, надісланих до податкових органів, повідомлень про реєстрацію трудових відносин з найманими працівниками. Також збільшилася кількість громадян, які самостійно зареєструвались підприємцями. Михайло Князевич висловив сподівання, що така бізнесова активність сприятиме збільшенню надходжень до бюджету єдиного податку,  податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Крім цього, головний податківець Калущини звернув увагу на наявність заборгованості зі сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та наголосив, що зазначені суми є вагомим джерелом наповнення місцевих бюджетів.

Учасники зустрічі обговорили шляхи подальшої роботи в напрямку детінізації ринку праці та погашення заборгованостей  зі сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.