Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фахівцями центрів обслуговування платників Тисменицького управління ГУ ДФС надано понад 15 тисяч адміністративних послуг

08.11.2018

Протягом січня-жовтня 2018 року в Богородчанському, Городенківському, Тисменицькому та Тлумацькому центрах обслуговування платників, громадяни та представники бізнесу отримали 15095 адміністративних послуг.

За цей період видано 6900 карток платника та внесено до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника  з Державного реєстру фізичних осіб-платників.

Крім цього, видано 3826 карток - відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників  про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, надано 659 витягів з реєстру платників єдиного податку,  907 суб’єктів господарювання зареєструвались платниками єдиного податку. Крім вищесказаного, фахівці ЦОП зареєстрували 1123 книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 743 книги обліку розрахункових операцій  та 170 реєстраторів розрахункових операцій.

Також громадянам видано 202 довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи, до Реєстру неприбуткових установ і організацій внесено 18 неприбуткових установи, проведено перереєстрацію 127 установ в Реєстрі неприбуткових установ і організацій.

Нагадаємо, перелік всіх адміністративних послуг, які надаються у Центрах обслуговування платників можна переглянути на інформаційних стендах та на офіційному порталі Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.