Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Семінар з питань легалізації зайнятості та заробітної плати провели для роботодавців Івано-Франківська

05.10.2018

Нещодавно в Івано-Франківському міському центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців обласного центру за участі керівництва та фахівців Івано-Франківського центру зайнятості, Управління Держпраці, Головного управління ДФС в області, управління праці Івано-Франківської міської ради представників громадських організацій області.

Головна мета заходу – організація роботи контролюючих органів обласного центру щодо дотримання роботодавцями вимог чинного законодавства при виплаті заробітної плати, оформленні трудових відносин та обговорення шляхів вирішення проблем легалізації зайнятості населення в місті.

Фахівці контролюючих органів звернули увагу роботодавців на необхідності дотримання вимог трудового законодавства при виплаті заробітної плати та оформленні трудових відносин, оскільки, за їх словами, тіньова зайнятість позбавляє людину багатьох соціальних прав: пенсійного забезпечення, права на допомогу з тимчасової непрацездатності, права на оплачувану відпустку, на допомогу по безробіття тощо. Також наголосили на відповідальності за порушення цих вимог.

У ході зустрічі учасники висловлювали свої думки щодо вирішення проблеми легалізації трудових відносин, захисту найманих працівників та виплати легальної заробітної плати.

Семінар пройшов у формі жвавої дискусії. Роботодавці активно долучалися до розмови, ділилися досвідом роботи. Прозвучало чимало думок і пропозицій, націлених на досягнення позитивних результатів.