Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Бізнес Надвірнянщини збільшив сплату податків і зборів майже на 110 мільйонів гривень

09.10.2018

Платники податків, які перебувають на обліку в Надвірнянському управлінні ГУ ДФС протягом січня-вересня 2018 року сплатили до бюджетів усіх рівнів 703,9 мільйона гривень, що на 109,5 мільйона гривень більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Про це повідомив начальник Надвірнянського управління Василь Гнатюк.

За словами посадовця, із загальної суми поступлень 500,8 мільйона гривень надійшло до державного бюджету. При цьому рівень минулорічної сплати перевищено на 66,1 мільйона гривень.

Більша частина доходів держбюджету сформована трьома податками: платою за користування надрами, податком на доходи фізичних осіб та податком на додану вартість.

Так, плати за користування надрами перераховано 406,5 мільйона гривень, зростання до аналогічного періоду минулого року склало 60,3 мільйона гривень.

Податку на доходи фізичних осіб сплачено 44 мільйони гривень, це на 6,7 мільйона гривень більше рівня січня-вересня попереднього року.

Податку на додану вартість суб’єкти господарювання району спрямували 29,4 мільйона гривень.

Також до бюджету направлено 13,2 мільйонів гривень військового збору. Показники відрахувань на потреби армії зросли порівняно з минулим роком на  2,6 мільйонів гривень.