Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Центрами обслуговування Калуської ОДПІ за січень-липень п.р. надано 15657 адміністративних послуг

09.08.2018

Протягом січня-липня 2018 року  центром обслуговування Калуської ОДПІ Головного управління ДФС в Івано-Франківській області надано 15657 адміністративних послуг  громадянам та представникам бізнесу.

Калуською ОДПІ (з врахуванням Галицького та Рогатинського відділення) за сім місяців 2018 року видано картки платника податків та внесено до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків по 10433 громадянах,  внесено 5 відміток до паспорта громадян, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків. Зокрема, у липні видано 1440 картки.

З Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків видано 1311 карток.

Калуською ОДПІ за січень-липень 2018 року взято на податковий облік 342 СГД (83-юридичних та 259-фізичних осіб).

Також надано 666 витягів з реєстру платників єдиного податку. Крім вищесказаного, фахівці інспекції зареєстрували 533 книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 723 книги обліку розрахункових операцій, зокрема у липні – 80.

Нагадуємо, що фахівці центру обслуговування платників надають адміністративні, консультаційні та інформаційні  послуги, здійснюють прийом звітності та вхідної кореспонденції.