Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Центрах обслуговування платників Долинської ОДПІ надано понад 9,7 тисяч адміністративних послуг

12.07.2018

Впродовж січня-червня 2018 року у Центрах обслуговування платників Долинської ОДПІ громадянам та представникам бізнесу надано 9715 адміністративних послуг, з них у червні - 1217.

Найбільша їх кількість, а саме 5406 - це видача карток платника податків та внесення до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Також працівниками інспекції видано 1798 відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків, 379 витягів з реєстру платників єдиного податку, 154 довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету та 33 громадянам підтверджено статус податкового резидента України.

Крім цього, проведено реєстрацію 536 книг обліку розрахункових операцій, 269 книг обліку доходів та витрат платника єдиного податку, 282 реєстратора розрахункових операцій та 282 розрахункових книжок.

Нагадуємо, перелік всіх адміністративних послуг, які надаються інспекцією можна переглянути на інформаційних стендах Долинської ОДПІ та відділень, а також на офіційному порталі Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.