Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Відбулася нарада з підприємцями Заболотівської громади

17.05.2018

Днями в селищній раді Заболотівської об’єднаної територіальної громади відбулася зустріч голови ОТГ Івана Танюка та заступника начальника управління – начальника відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Коломийського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області Оксани Жураківської з місцевими підприємцями.

Під час зустрічі сторони обговорили питання сплати акцизного податку підприємцями Заболотівської ОТГ та легалізації найманих працівників.

Як зауважила Оксана Жураківська, акцизний податок відіграє важливу роль у формуванні дохідної частини місцевого бюджету, оскільки зараховується до бюджету в повному розмірі. Тому органи місцевого самоврядування і громадськість повинні докласти всіх зусиль задля того, щоб спонукати підприємців до сплати даного виду податку.

Також Оксана Жураківська звернула увагу підприємців на дотриманні норм трудового законодавства при оформленні  найманих працівників, своєчасної виплати їм заробітної плати та сплати відповідних податків з неї.

Під час заходу сторони обговорили шляхи подальшої співпраці з метою здійснення контролю за надходженням акцизного податку та повної легалізації робочих місць.