Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Громадяни Івано-Франківська задекларували понад 256 мільйонів гривень доходу

14.05.2018

З початку року мешканцями Івано-Франківська подано 1 340 декларацій про майновий стан та доходи, отримані у 2017 році. З них 36 громадян задекларували доходи у розмірі понад 1 мільйон гривень. Про це повідомила перший заступник начальника ДПІ у м. Івано-Франківську Олександра Михайловська.

За словами посадовиці, загальна сума задекларованого  доходу становить 256,6 мільйонів гривень.  Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету, складає 3 мільйони 520 тисяч гривень.

При цьому, повернення податку на доходи фізичних осіб у вигляді податкової знижки на суму 1 мільйон 360 тисяч гривень отримають 648 громадян.

Нагадуємо, що деклараційна кампанія за підсумками 2017 року розпочалася з 1 січня 2018 року та завершилася 2 травня 2018 року. Проте, для отримання права на податкову знижку чинне законодавство дозволяє громадянам надавати декларацію про свої доходи за минулий рік протягом усього звітного року.