Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фахівцями Центрів обслуговування платників Коломийщини, Верховинщини, Косівщини та Снятинщини надано понад 15 тисяч адміністративних послуг

13.04.2018

За словами заступника начальника – начальника відділу обслуговування платників Коломийської ОДПІ Мирослави Бундзяк,  протягом І кварталу 2018 року в Центрах обслуговування платників податків Верховинщини, Косівщини, Коломийщини та Снятинщини надано 15265 адміністративних послуг. Зокрема, у березні надано 8078 таких послуг.

Найбільшим попитом серед громадян користується послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. За вказаний період надано 6514 таких карток, з яких  2046 – у  березні. Також значну частку (34,9 відс.) в наданих адмінпослугах займає послуга з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків. За три місяці податківцями надано 5325 таких послуг.

Однією з найбільш запитуваних послуг серед фізичних осіб-підприємців є  послуга з видачі витягу з реєстру платників єдиного податку (649)  та послуга з реєстрації книг обліку розрахункових операцій (561).  

Також, за  І квартал 2018 року працівниками центрів обслуговування Коломийської ОДПІ та її відділень прийнято 24943 документи податкової звітності та надано 2649 консультацій.

Нагадаємо, що в Центрах обслуговування платників Коломийської ОДПІ, Верховинського, Косівського та Снятинського відділень Коломийської ОДПІ надається комплекс адміністративних, консультативних та інформаційних послуг. Платники у зручний для них час мають змогу подати податкову звітність, отримати кваліфіковану консультацію та адміністративні послуги.