Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В Центрах обслуговування Калуської ОДПІ надано більше 4 тисяч адміністративних послуг

12.03.2018

Протягом січня-лютого 2018 року в Центрах обслуговування Калуської ОДПІ громадянам та представникам бізнесу надано 4099 адміністративних послуг.

Як зазначають податківці, в зв’язку з проведенням медичної реформи,  суттєво збільшилась кількість звернень громадян щодо отримання реєстраційних номерів облікових карток платників податків для дітей з метою заповнення договорів про медобслуговування (декларацій про вибір лікаря первинної медичної допомоги). Так за два місяці 2018 року працівниками інспекції видано 2372 реєстраційних номери облікових карток платників податків, що на 890 більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Також з початку року зареєстровано 264 розрахункові книжки, 205 книг обліку розрахункових операцій, 33 реєстратори розрахункових операцій, видано 93  довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами державної фіскальної служби.

Фахівці Калуської ОДПІ нагадують, що для отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків для дитини необхідно пред’явити оригінали документів: паспорт батька чи матері, свідоцтво про народження дитини та заповнений бланк заяви за формою №1-ДР «Облікова картка фізичної особи – платника податків».  Видається документ одному з батьків за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного з батьків.

Крім того податківці нагадують, що в рамках кампанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців, в Електронному кабінеті платника створені сервіси, які дають можливість громадянину самостійно отримати інформацію про суми виплачених доходів і утриманих податків та подати декларацію про майновий стан і доходи.