Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

За два місяці 2018 року в Центрах обслуговування платників Надвірнянської ОДПІ надано майже 4,5 тисяч адміністративних послуг

05.03.2018

Для зручності платників податків в Надвірнянській об’єднаній ДПІ функціонують Центри обслуговування платників, фахівці якого надають адміністративні, консультаційні та інформаційні послуги, здійснюють прийом звітності та вхідної кореспонденції. В Центрах можна отримати 17 видів безоплатних адміністративних послуг.

У січні-лютому 2018 року фахівцями Центрів обслуговування платників надано 4495 адміністративних послуг.

За цей період видано 1872 картки платника податків та внесено до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Також видано 1176 відомостей з Держреєстру фізосіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків, зареєстровано 320 розрахункових книжок та 234 книги обліку розрахункових операцій, зареєстровано 128 реєстраторів розрахункових операцій, надано 184 витяги з реєстру платників єдиного податку та 176 громадян зареєстровано підприємцями-«спрощенцями». Крім цього, податківцями зареєстровано 182 книги обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платників єдиного податку, 284 книги обліку розрахункових операцій.

Звертаємо увагу, що в рамках проведення кампанії декларування доходів в «Електронному кабінеті» реалізовано можливість сформувати фізичними особами запити для отримання відомостей про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізосіб-платників податків та отримати відповіді на такі запити.

В «Електронному кабінеті платника» також є можливість підготувати, заповнити та надіслати в електронному вигляді до податкової інспекції декларацію про майновий стан і доходи. Граничний термін подання такої  декларації  - 2 травня 2018 року.