Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Протягом січня п. р. фахівцями Долинської ОДПІ надано майже 4 тисячі адміністративних послуг

13.02.2018

У січні 2018 року в Центр обслуговування платників Долинської ОДПІ звернулось 3987 відвідувачів - жителів Долинщини та Болехівщини. За цей період їм надано 670 адміністративних послуг, - повідомляють у відділі обслуговування платників Долинської ОДПІ.

Найбільш популярними серед відвідувачів є  послуга з видачі картки платника податків, якою скористалися 427 платників. Також зареєстровано 39 книг обліку розрахункових операцій та 24 розрахункових книжок. Видано 17 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами доходів і зборів та 56 довідок про суми виплачених доходів та утриманих податків Витяги з Реєстру платників єдиного податку отримали 32 платники податків, які обрали спрощену систему оподаткування, зареєстровано платниками єдиного податку 12 суб’єктів господарювання. Протягом звітного періоду зареєстровано 6 реєстраторів розрахункових операцій.

Зазначимо, що в Центрах обслуговування платників Долинської ОДПІ надається широкий спектр безоплатних послуг для відвідувачів. Серед них: приймання податкової звітності, отримання послуги з внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника, отримання усних консультацій відповідно до Податкового кодексу України а також законодавства з питань сплати єдиного внеску тощо. 

Також, з метою інформування платників про зміни в законодавстві, в Центрах розміщені інформаційні стенди з необхідною інформацією та розповсюджується друкована продукція – листівки, брошури тощо.

Довідково: Центр обслуговування платників Долинської ОДПІ знаходиться за адресою: м. Долина, вул. Грушевського,16. Телефон консультанта – модератора: (03477) 2-52-93.