Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

За податковими послугами до Центру обслуговування платників Рожнятівського відділення Долинської ОДПІ звернулося більше дев'ятиста громадян

13.02.2018

Як повідомив начальник Рожнятівського відділення Долинської ОДПІ Михайло Гирда, протягом січня 2018 року у Центрі обслуговування платників  зафіксовано 960 звернень громадян – мешканців Рожнятівського району. Відвідувачам фахівці ЦОПу надали 632 адміністративні послуги.  

Серед адмінпослуг найбільшою популярністю наразі користуються такі, як: видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника (їх видано 454), реєстрація розрахункових книжок (зареєстровано 87 книжок), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (зареєстровано 23  книги), реєстрація платників єдиного податку (зареєстровано 15 платників), надання витягу з реєстру платників єдиного податку (надано 15  витягів) тощо. Також протягом звітного періоду зареєстровано 2 реєстратори розрахункових операцій.

Посадовець нагадав, що у Центрі обслуговування платників Рожнятівського відділення можна ознайомитись з останніми змінами податкового законодавства, які розміщені на  інформаційних та тематичних стендах. Для зручності платників забезпечено доступ до мережі Інтернет, обладнані місця для заповнення звітності та очікування. Для вивчення громадської думки про роботу Центру встановлено скриньки для заяв та пропозицій.

Скористатись послугами Центру обслуговування платників можна за адресою: смт. Рожнятів, пл. Єдності,4, телефон консультанта – модератора: (03474) 2-12-83.

Час прийому відвідувачів ЦОП (прийом документів, консультування, надання адміністративних послуг): з понеділка по четвер з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв.; у п'ятницю - з 9 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв.; у суботу - з 9 год. 00 хв. до 13 год. 00 хвилин. Обідня перерва - з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хвилин.