Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

В Центрах обслуговування Коломийської ОДПІ надано майже 3000 адміністративних послуг

13.02.2018

Як повідомила заступник начальника Коломийської ОДПІ Мирослава Бундзяк, у січні 2018 року представники бізнесу та громадськості отримали в центрах обслуговування платників Коломийської ОДПІ 2951 адміністративну послугу. З них у Верховинському відділенні - 224 послуги, у Косівському відділенні – 658, у Снятинському відділенні – 641 та у Центрі обслуговування платників Коломийської ОДПІ - 1428 адміністративних послуг.

За словами посадовиці, найбільш затребувана послуга – видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки. Усього з початку року надано 2124 таких послуг. На другому місці - реєстрація книги обліку доходів - надано 156 таких послуг.

Не меншим попитом користувалися послуги з реєстрації розрахункових книжок та надання витягу з реєстру платників єдиного податку. У січні платники отримали відповідно 138 та 126 таких послуг.  Також у ЦОПах платники мають можливість отримати консультативні та інформаційні послуги, подати звітність тощо.

Нагадаємо: детальний перелік адмінпослуг та інформація про роботу ЦОПів розміщені на офіційному порталі територіальних органів ДФС у Івано-Франківській області.