Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Про новації податкового законодавства розповіли платникам податківці Снятинщини

07.02.2018

Нещодавно в Снятинському відділенні Коломийської ОДПІ відбувся семінар для платників податків. Відкрив семінар заступник начальника - начальник Снятинського відділення Мирослав Остафійчук.

Посадовець коротко ознайомив присутніх із нормами Закону  України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році"  від 07.12.2017 року №2245-VIII, якими внесено зміни до Податкового кодексу в частині адміністрування окремих податків і зборів.

Про зміни для підприємців, що перебувають на загальній системі оподаткування та підприємців - «спрощенців» розповіла головний державний інспектор Снятинського відділення Коломийської ОДПІ Марія Гарвасюк. Зокрема, Марія Василівна ознайомила з розмірами ставок для платників єдиного податку, новаціями у формах звітності, термінами сплати єдиного соціального внеску. 

Старший державний ревізор-інспектор відділу податків і зборів з юридичних осіб Коломийського управління ГУ ДФС в області Оксана Ганжа ознайомила присутніх із головними змінами з податку на додатку вартість та податку на прибуток підприємств, зупинилась на вимогах щодо подання звітності  неприбутковими організаціями.

Під час дискусії учасники семінару отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

Наприкінці зустрічі, Мирослав Іванович подякував присутнім за співпрацю та нагадав  про проведення кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році.