Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Про останні зміни податкового законодавства розповіли платникам податківці Городенківщини

06.02.2018

Нещодавно в Городенківському відділенні Тисменицької ОДПІ відбувся семінар для платників податків. Відкрив семінар заступник начальника - начальник Городенківського відділення Тисменицької ОДПІ Руслан Колодій. Він повідомив, що метою даного заходу є ознайомлення із новаціями законодавства, які вступили в дію з 1 січня 2018 року.

Посадовець коротко ознайомив із нормами Закону  України "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році"  від 07.12.2017 року №2245-VIII, якими внесено зміни до Податкового кодексу в частині адміністрування окремих податків і зборів.

Детальніше про зміни, зокрема, щодо подання звітності та сплати податку на прибуток, податку на додану вартість, транспортного податку, податку на нерухоме майно та земельного податку розповіла головний державний інспектор Городенківського відділення Тисменицької ОДПІ Галина Богоніс. Також вона ознайомила присутніх з новаціями в нарахуванні та сплаті єдиного податку, податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

Крім цього, податківці нагадали присутнім про проведення кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2017 році та зазначили, які види доходів підлягають обов’язковому декларуванню. Також звернули увагу слухачів на можливість скористатися податковою знижкою.