Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

В Центрах обслуговування Калуської ОДПІ надано більше 39 тисяч адміністративних послуг

12.01.2018

Протягом січня-грудня 2017 року фахівцями центрів обслуговування платників Калуської ОДПІ громадянам та представникам бізнесу надано 39,2 тисяч адміністративних послуг.

Найвагомішу частку наданих адміністративних послуг займає видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. За 2017 рік надано 9352 таких послуг. На другому місці - видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків – 2020 послуг. Реєстрація розрахункових книжок займає третє місце – 1768 наданих послуг. Не менше важливим є надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 1345 послуг.

Крім вищезазначених послуг платникам надавались послуги з реєстрації книг обліку розрахункових операцій, реєстрації книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, видачі довідки про сплату податку на доходи фізичних осіб платником податку – резидентом, який виїжджає за кордон на постійне місце проживання, та  відсутність податкових зобов’язань з цього податку, послуги з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про джерела виплачених доходів та утриманих податків та інші.

Нагадаємо, що надання адміністративних послуг Калуською ОДПІ здійснюється у трьох ЦОПах, які функціонують у Калуській ОДПІ,  Рогатинському відділенні та Галицькому відділенні.