Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Снятинські платники податків спрямували до бюджетів понад 127 млн. гривень

13.11.2017

У січні-жовтні 2017 року платники податків Снятинщини забезпечили надходження до зведеного бюджету в сумі 127,5 млн. грн., що на 34,6 млн.грн. більше ніж торік. Про це повідомив начальник Снятинського відділення Коломийської ОДПІ Мирослав Остафійчук.

До державного бюджету надійшло 42,2 млн. грн. податків, а це на 16,3 млн. грн. більше проти аналогічного періоду минулого року. Місцеві громади отримали 85,3 млн. грн. податкових платежів, що перевищує надходження 2016 року на 18,3 млн. гривень.

За словами керівника, бюджетоутворюючими для місцевих громад залишаються податок на доходи фізичних осіб - 52 млн.грн., єдиний податок - 16,6 млн.грн. і плата за землю 10,9 млн.грн. Саме з цих податкових платежів зафіксовано суттєве зростання до бюджетів територіальних громад.

Щодо податкових платежів до держбюджету, то ріст надходжень спостерігається з податку на додану вартість.  Так, за січень – жовтень 2017 року бізнесом Снятинщини сплачено на 8,9 млн. грн. ПДВ більше, ніж за аналогічний період минулого року.