Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

На підтримку української армії від платників Долинщини та Болехівщини надійшло майже 16 млн. гривень

12.10.2017

За 9 місяців 2017 року платники податків Долинщини та Болехівщини направили для сприяння обороноздатності України 15,8 млн. грн. військового збору, що на 2,6 млн. грн. більше ніж за аналогічний період 2016 року. Зокрема, у вересні 2017 року надійшло 2,2 млн. грн. військового збору, що на 0,6 млн. грн., або на 37,5 відс. перевищує відповідний показник вересня минулого року.

Нагадаємо, платниками військового збору є фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України. Зокрема, до таких доходів, крім заробітної плати інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться орендна плата, виграш в державну та недержавну грошову лотерею, купівля продаж рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини та інші доходи.

Ставка збору становить 1,5% від об’єкта оподаткування.