Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

З початку року платниками Долинщини та Болехівщини сплачено понад 207 млн. грн. ЄСВ

12.10.2017

Протягом 9 місяців поточного року надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 207,2 млн. грн. Це на 21,3 відс., або на 36,4 млн. грн. більше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Зокрема, у вересні 2017 року надійшло 25,5 млн. грн. ЄСВ, що на 18,6 відс., або на 4,0 млн. грн. перевищує відповідний показник вересня минулого року.

Слід зазначити, що найбільші надходження ЄСВ з початку року зафіксовано у червні та серпні п.р. та склали 31,0 млн. грн. та 22,8 млн. грн. відповідно.

Нагадаємо, що єдиний внесок розподіляється Державною казначейською службою України за видами загальнообов’язкового державного соціального страхування відповідно до визначених пропорцій та перераховується за призначенням – на рахунки, відкриті в Державній казначейській службі на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування.