Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

На Рожнятівщині від сплати податку на нерухомість місцевий бюджет поповнився на майже 700 тисяч гривень

12.10.2017

З початку року від власників об’єктів житлової та нежитлової нерухомості Рожнятівщини до місцевого бюджету надійшло 654 тис. грн. податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. За словами начальника Рожнятівського відділення Долинської ОДПІ Михайла Гирди, цьогоріч надходження податку на нерухомість перевищили минулорічні більш ніж вдвічі, або на 404,2 тис. грн.

Нагадаємо, що в 2017 році платники сплачують податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за ставками, які діяли в 2016 році. Платниками податку є всі фізичні та юридичні особи, які мають у власності об’єкти житлової та/або нежитлової нерухомості. Податок нараховується на загальну площу об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості, у тому числі їх часток.

У сплаті податку для громадян законодавством передбачено пільги. Так, база оподаткування зменшується на 60 кв. метрів для квартир незалежно від їх кількості, які перебувають у власності фізичної особи, на 120 кв. метрів для житлових будинків та на 180 кв. метрів для різних типів об’єктів житлової нерухомості.