Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Податківці та голови органів місцевого самоврядування Тисменничини обговорили спільні дії щодо забезпечення сплати земельного податку та податку на нерухомість

12.09.2017

Нещодавно відбулась зустріч першого заступника начальника Тисменицької ОДПІ Івана Пилипенка з головами міських, селищних та сільських рад Тисменничини. Темою для обговорення стали питання наповнення місцевих бюджетів району та напрацювання спільних заходів щодо залучення громадян до сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

За словами головного податківця Тисменицької ОДПІ, в поточному році платникам земельного податку сформовано 46808 податкових повідомлень-рішень на суму 6127,0 тис.грн., з них до бюджету надійшло 1434,4 тис.грн. Найбільші суми земельного податку  сплачено по Ямницькій сільській раді 86,6 тис.грн.,  Тисменицькій міській раді — 38,1 тис.грн., Єзупільській сільській раді — 171,1 тис.грн., Павліська сільська раді — 16,8 тис.грн. Також жителям Тисменничини надіслано 8230 податкових повідомлення-рішення на сплату податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на загальну суму понад 1439 тис.грн. З них на сьогоднішній день до місцевих бюджетів надійшло 620,6 тис.грн. зазначеного платежу. Крім того, 9-м мешканцям Тисменичинни нараховано 208,3 тис.грн. транспортного податку, з яких сплачено 75,0 тис.грн.

Посадовець звернув увагу керівників міських, селищних та сільських рад Тисменничини на низький рівень сплати нарахованих сум вказаних податків та зазначив, що на сьогоднішній день забезпечення їх поступлень є одним із пріоритетних завдань як податкової служби району так і органів місцевого самоврядування.

За словами Івана Пилипенка, у забезпеченні надходжень нарахованих сум податків, в першу чергу, повинні бути зацікавлені керівники органів місцевого самоврядування. Адже ці кошти є додатковим джерелом для ремонту шкіл, доріг та вцілому для розвитку соціальної інфраструктури очолюваних ними міст, сіл та селищ.

В зв’язку з цим керівник Тисменицької податкової запропонував об’єднати зусилля та активізувати роз’яснювальну роботу серед громадян щодо необхідності сплати нарахованих їм податків.

В ході зустрічі сторони також напрацювали шляхи співпраці щодо наповнення місцевих бюджетів в подальшому.