Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Майже 13 мільйонів гривень єдиного податку надійшло до місцевих бюджетів Надвірнянщини

12.09.2017

З початку року від платників, які використовують спрощену систему оподаткування, місцеві бюджети отримали 12 819,2 тисяч гривень єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року спрощенці збільшили сплату на 5272,3 тисячі гривень.

За словами начальника Надвірнянської ОДПІ Василя Гнатюка, єдиний податок є суттєвим фінансовим підґрунтям для місцевих бюджетів. У складі доходів загального фонду місцевих бюджетів його частка становить 1,2 відсотка. Ці кошти спрямовуються на фінансування потреб місцевих громад.

Найбільші суми забезпечили фізичні особи-підприємці, які сплатили 10436 тис. грн.., що на 5272 тис.грн. більше, ніж торік. Решту, 2383 тис. грн., що на 434 тис.грн. більше аналогічного періоду минулого року - сплатили малі підприємства району.

«Сумлінно сплачуючи податки, підприємці також виконують важливу соціальну функцію – не лише розвивають свій бізнес, а й створюють нові робочі місця», – підкреслив Василь Гнатюк.