Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Платники податків Снятинщини сплатили до Зведеного бюджету понад 80 млн.грн.

10.08.2017

Як повідомив начальник Снятинського відділення Коломийської ОДПІ Мирослав Остафійчук, протягом січня-липня 2017 року від платників Снятинщини до Зведеного бюджету надійшло 81,2 млн. грн. податків, зборів і платежів, що на 32 відсотки більше за аналогічний період минулого року.

До Державного бюджету за цей період надійшло 25,9 млн.грн., а це  на 10,6 млн.грн. більше ніж в 2016 році.

За словами посадовця, найбільшу частку у доходах до Державного бюджету займає  податок на доходи фізичних осіб та складає 44,4 відсотка усіх надходжень, або 11,5 млн.грн. Також до бюджету надійшло 7,3 млн. грн.  податку на додану вартість, 1,4 млн.грн. рентної плати за користування надрами для видобування природного газу та 1,1 млн.грн. податку на прибуток.

Місцеві громади Снятинщини отримали в своє розпорядження 55,4 млн. грн. податкових платежів, що перевищує надходження 2016 року на 13 млн. грн.  Зокрема, активно наповнювалась скарбниця міських та селищних бюджетів податком на доходи фізичних осіб, якого надійшло 34,4 млн.грн., єдиним податком - 8,7 млн.грн., податком за  землю - 6,5 млн. гривень та акцизним податком з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів - 3,1  млн. гривень.