Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Коломийські податківці зустрілись з студентами політехнічного коледжу

20.03.2017

Днями до Коломийської ОДПІ завітали студенти - третьокурсники Коломийського політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка». Гості інспекції мали змогу ознайомитися зі структурою фіскальної служби, її функціями та особливостями роботи податківців.

Головний державний інспектор сектору організації роботи Коломийської ОДПІ Світлана Ілюк розповіла молоді про значення податків у житті суспільства та наповненні казни держави, ознайомила студентів з історією формування податкової системи та звернула увагу на необхідності виконання усіма громадянами обов’язку сплачувати податки.

Студенти також дізналися, які податки сплачують платники  нашій країні та які системи оподаткування вони можуть використовувати, ознайомилися з нововведеннями з єдиного соціального внеску, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку. Особливу зацікавленість викликала у  студентів інформація про електронні сервіси, завдяки яким спілкуватися з податківцями та подавати звітність платникам податків стало набагато простіше та комфортніше.

Посадовець презентувала молоді роботу Центру обслуговування платників. Гості мали можливість ознайомитись з процесами отримання дозвільних документів, податкових консультацій, приймання податкової звітності тощо.

Податківці сподіваються, що одержана інформація сприятиме розширенню  уявлення підростаючого покоління про податки та особливості роботи фіскальної служби вцілому, популяризують її як сервісну службу.

На завершення заходу Світлана Ілюк побажала студентам здоров’я, успіхів у навчанні та докласти усіх зусиль, щоб стати справжніми фахівцями своєї справи.