Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Податківці Тисменицького та Тлумацького районів провели семінар для платників податків

17.03.2017

Нещодавно в Центрі обслуговування платників Тисменицької ОДПІ відбувся черговий семінар для платників податків Тисменицького та Тлумацького районів, на якому податківці ознайомили присутніх з новаціями податкового законодавства.

Так, начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Іванна Мельник проінформувала про зміни в оподаткуванні податком на додану вартість с/г товаровиробників та термінах реєстрації податкових накладних.

Начальник відділу податків і зборів з фізичних осіб Федір Дутчак детально розповів про зарплатні новації, а саме про збільшення розмірів мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму та запровадження нових штрафів за порушення трудового законодавства.

Про зміни в оподаткуванні податком на доходи фізичних осіб, в нарахуванні та сплаті єдиного соціального внеску у 2017 році розповіла головний державний ревізор-інспектор Руслана Караїм.

Також податківці ознайомили слухачів з роботою «Електронного кабінету платника». Зокрема зазначили, що за допомогою цього сервісу  платники мають можливість листуватися з ДФС, контролювати стан розрахунків з бюджетом, формувати та подавати податкову звітність, отримувати інформацію з реєстрів електронного адміністрування ПДВ та акцизного податку тощо.

Крім цього нагадали, що до 3 травня 2017 року триватиме кампанія декларування доходів, отриманих у минулому році, зазначили, яка категорія громадян зобов’язана подати декларацію, а хто звільняється від цього обов’язку.  Також звернули увагу, що до кінця поточного року громадяни, які в минулому році здійснювали витрати на навчання, або інші витрати, передбачені Податковим кодексом, мають право скористатися податковою знижкою.

За словами податківців, подати декларацію про майновий стан і доходи можна також скориставшись банером „Декларування доходів”, який розміщений на офіційному порталі територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області. У ньому розміщено копії нормативно-правових актів, якими регулюється порядок оподаткування доходів фізичних осіб, інформацію щодо осіб, які зобов’язані подавати декларацію, випадків, коли така декларація не подається, форму річної податкової декларації і зразок її заповнення, порядок подання декларації для отримання податкової знижки тощо.