Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Свої доходи задекларували 40 громадян Рожнятівщини

16.03.2017

Як повідомили в Рожнятівському відділенні Долинської ОДПІ, протягом січня - лютого цього року вже 40 громадян подали декларації про майновий стан і доходи. Загальна сума задекларованих доходів складає 2368,5 тис. грн.

Зокрема, 35 осіб задекларували податкові зобов’язання із сплати податку на доходи у розмірі понад 112,4 тис. грн. та 35,5 тис. грн. військового збору.

25 громадян скористалися своїм правом на податкову знижку. Сума заявленого ними до відшкодування податку на доходи фізичних осіб склала 45,0 тис. грн.

Нагадаємо, подати декларацію про майновий стан і доходи можна особисто платником або уповноваженою на це особою, надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного цифрового підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Всю необхідну інформацію щодо порядку заповнення та подання декларації про майновий стан і доходи можна отримати у Центрі обслуговування платників Рожнятівського відділення Долинської ОДПІ за адресою: смт. Рожнятів, пл. Єдності, 4. Також, матеріали роз’яснювального характеру з питань декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2016 року, розміщено на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС у банері «Декларування доходів громадян».

Кампанія декларування доходів громадян, отриманих протягом 2016 року триватиме до 3 травня 2017 року.