Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Бюджет Прикарпаття поповнився на 1 мільйон гривень збором за місця для паркування транспортних засобів

22.08.2019

Впродовж семи місяців цього року до бюджету Івано-Франківщини надійшло 1,05 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів, в тому числі 703,8 тис. грн від юридичних осіб та 355,64 тис. гривень від фізичних осіб. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

На Івано-Франківщині діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках провадять 42 платники збору за місця для паркування транспортних (в т.ч. 19 юридичних осіб та 23 фізичні особи - підприємці). З них найбільше сплатили до бюджету платники міст Івано-Франківська (614,9 тис.грн), Коломиї (153,8 тис.грн), Тисменицького району (104,6 тис.грн) та платники міста Яремче (97,0 тис.грн).

Нагадаємо, що ставка збору за місця паркування транспортних засобів та порядок його сплати до бюджету встановлюються відповідною сільською, селищною, міською радою або радою об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад. Ставка встановлюється за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі, що не перевищує 0,075 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.