Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Аудитори фіскальної служби Івано-Франківщини донарахували до бюджету майже 100 мільйонів гривень податків

08.08.2019

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області з початку року підрозділи аудиту провели 172 перевірки суб’єктів господарювання – юридичних осіб, що в 1,3 рази менше, ніж у відповідному періоді минулого року.

Однак, при значному зменшенні кількості перевірок збільшилась їх результативність. Завдяки використанню ризикоорієнтованої системи відбору платників податків до проведення контрольно-перевірочної роботи, сума донарахувань по виявлених порушеннях податкового та митного законодавства збільшилась на 47,9 млн грн та склала 92,3 млн гривень. З цієї суми до бюджетів усіх рівнів вже надійшло близько 24 млн грн податків, що на 5 млн гривень більше, ніж торік.

Крім цього, за січень-липень поточного року проведено 128 фактичних перевірок щодо дотримання норм законодавства з питань застосування реєстраторів розрахункових операцій та наявності ліцензій. За матеріалами проведених перевірок до платників податків застосовано фінансових санкцій на загальну суму 6,9 млн грн, з них до бюджету вже надійшло 1,2 млн грн податкових платежів.