Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Прикарпатці надіслали 25 звернень на сервіс «Пульс» ДФС України

22.07.2019

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, у I півріччі 2019 року від фізичних та юридичних осіб Прикарпаття на сервіс «Пульс» ДФС України надійшло 25 звернень.

Зокрема, 15 звернень надійшло з приводу роботи органів ДФС, 7 звернень – щодо реєстрації податкових накладних та звітності в електронному вигляді та 1 звернення щодо роботи Центру обслуговування платників при Івано-Франківській ДПІ. Також, на сервіс надійшло 2 звернення щодо корупційних правопорушень працівників органів ДФС, однак інформація наведена у зверненнях про неправомірні дії працівників не знайшла свого підтвердження. Усі звернення оперативно розглянуто та надано відповіді заявникам.

Нагадаємо, сервіс «Пульс» приймає звернення громадян та суб’єктів господарювання щодо неправомірних дій та бездіяльності, можливі корупційні правопорушення у сфері службової діяльності з боку конкретних посадових осіб структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів.

Заявники можуть звернутися за телефоном 0800-501-007, обравши на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4», або на електронну пошту idd@sfs.gov.ua. Лінія працює цілодобово.