Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Протягом першого півріччя 2019 року до фіскальної служби Івано-Франківщини письмово звернулись 133 громадянина

10.07.2019

Протягом січня – червня поточного року до ГУ ДФС в області та Івано-Франківської митниці ДФС надійшло 133 письмових звернень громадян. Про це повідомили в управлінні обслуговування платників Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Більше третини усіх звернень (46) складають заяви з питань адміністрування загальнодержавних, місцевих податків і зборів та єдиного соціального внеску. Ще 30 відсотків звернень (39) – це повідомлення про порушення суб’єктами господарювання чинного податкового та митного законодавства та недоліки в діяльності підприємств, установ та організацій.

Також надіслані звернення стосувались питань реєстрації та обліку платників податків та реєстраційного номера облікової картки платника податків, зокрема щодо відмови в отриманні реєстраційного номера облікової картки (4 звернення), питань митної політики, зокрема щодо класифікації товарів та визначення митної вартості та митного оформлення транспортних засобів (17 звернень), питань праці та заробітної плати (15 звернень), питань діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та діяльності підприємств та установ (6 звернень) тощо.

Крім цього, протягом січня – червня п.р. надійшло 4 колективних звернення, у яких звернулося 18 громадян області.

Звернення, що надійшли взяті на контроль, проведено відповідні контрольно-перевірочні заходи, заявникам направлені відповіді у визначені законодавством терміни.

Податківці звертають увагу, що громадяни мають змогу звернутись до посадових осіб фіскальної служби області особисто, попередньо записавшись на особистий прийом. Особисті прийоми проводяться згідно затверджених графіків, в окремих випадках, на вимогу громадянина, посадові особи приймають заявників позачергово.

Так, протягом січня – червня п.р. керівництвом Головного управління ДФС в області та керівництвом Івано-Франківської митниці ДФС організовано та проведено 9 особистих прийомів. За результатами їх розгляду - одне звернення вирішено позитивно, у двох випадках - у задоволенні відмовлено (звернення стосувались скасування митної вартості автомобіля), в інших 5 випадках - заявникам надано відповідні роз'яснення під час прийому.

Під час проведення особистих прийомів скарг від громадян на дії, бездіяльність посадових осіб територіальних органів ДФС, скарг на недоліки у роботі посадових осіб територіальних органів ДФС та скарг на корупційні діяння посадових осіб ДФС не надходило.