Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Завдяки прикарпатській податковій міліції державі відшкодовано 860 тисяч гривень збитків

19.04.2018

Працівники податкової міліції спільно з прокуратурою області  забезпечили відшкодування ухильником від сплати податків 860 тисяч гривень завданих державі збитків. Про це повідомили в слідчому управлінні фінансових розслідувань Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

В рамках проведення операції «Рубіж-2018» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.212 Кримінального кодексу України встановлено ухиляння від сплати митних та податкових платежів в значних розмірах керівником одного з підприємств хімічної промисловості.

Так, упродовж 2015-2017 років зловмисник імпортував давальницьку сировину «метилтрихлорсилан» для подальшої її переробки на території України в «діоксин кремнію», що використовується у виробництві лікарських засобів. Діючи умисно, він не декларував у режимі імпорту тару – металеві бочки об’ємом 200 л, які в подальшому реалізовував суб’єктам господарської діяльності Івано-Франківської області, чим наніс бюджету значні збитки.

Завдяки заходам, вжитим працівниками ГУ ДФС в області, повністю відшкодовано збитки та погашено штрафні санкції. У зв’язку з цим, вказане кримінальне провадження направлено до суду з клопотанням про звільнення підозрюваного від кримінальної відповідальності на підставі ч.4 ст.212 Кримінального кодексу України.