Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Майже 740 тисяч гривень штрафів застосовано до порушників у сфері торгівлі підакцизною продукцією

18.04.2018

З початку року податківці Івано-Франківщини провели 71 фактичну перевірку представників бізнесу. За результатами перевірок у сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів податківці застосували 739,9 тисяч гривень фінансових санкцій. Про це повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС в Івано-Франківській області.

Зокрема, в ході перевірок виявлено 10 фактів роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без ліцензії, 10 фактів недотримання цін на алкогольні напої, по 5 фактів - торгівлі алкоголем в місцях не внесених до Єдиного державного реєстру місць зберігання, продажу алкогольних напоїв на розлив у магазинах, які не мали статусу суб’єкта господарювання громадського харчування, продажу вин столових без використання розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій, 4 факти – продажу вин столових без використання розрахункових книжок та книг обліку розрахункових операцій та 1 факт продажу тютюнових виробів з полиць самообслуговування.

Також за результатами перевірок податківці анулювали 32 ліцензії на право реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.