Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

До місцевих бюджетів Прикарпаття надійшло більше 54 мільйонів гривень єдиного податку

16.02.2018

Як повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області, у січні п.р. суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на спрощеній системі оподаткування сплатили до місцевих бюджетів 54,2 млн. грн. єдиного податку. Порівняно з січнем минулого року надходження збільшились на    12,2 млн. грн. або на 30 відсотків.

Майже 39 млн. грн., що становить 71,9 % загальної суми сплачено фізичними особами – підприємцями.  Порівняно з січнем минулого року надходження збільшились на  8,2  млн. грн. Юридичні особи у звітному періоді сплатили 7,8 млн. грн., що на 1,6 млн. грн. перевищує показник 2017 року.

Сільськогосподарські товаровиробники – платники єдиного податку спрямували до місцевих бюджетів 7,4 млн. грн.

Нагадаємо, в 2018 році розмір єдиного податку для платників єдиного податку першої групи не перевищує 176,20 грн. (1 762 грн. х 10%), для платників другої групи - 744,60 грн. (3 723 грн. х 20%).

Платники єдиного податку третьої групи сплачують єдиний податок у відсотках від суми отриманого доходу: 3% - у разі сплати податку на додану вартість, або 5% - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

Для платників четвертої групи – сільгоспвиробників розмір ставок єдиного податку визначається з одного гектара сільгоспземель та/або земель водного фонду, залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та розраховується у відсотках до бази оподаткування, визначеної згідно з п. 2921.2 Податкового кодексу України.