Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На розвиток дорожньої інфраструктури Прикарпаття митники спрямували 146 мільйонів гривень

20.12.2017

Впродовж січня-листопада 2017 року в рамках експерименту щодо перерахування 50% від перевиконання надходжень митних платежів ДФС на реконструкцію доріг спрямовано 146 млн. гривень. Про це повідомили на Івано-Франківській митниці ДФС.

Загалом за результатами 11 місяців п.р. до державного бюджету перераховано 2,2 млрд.грн. митних платежів. Індикативні показники перевиконано на 14,7 %, додатково забезпечено майже 276 млн.гривень. У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року надходження податків і зборів збільшились на 36 %, або 570, 5 млн.грн.

Позитивна динаміка у надходженнях забезпечена, зокрема, за рахунок податку на додану вартість – 1,8 млрд. грн., акцизного податку – 61,6 млн. грн. та мита – 180,2 млн.грн.

Крім цього, в результаті вжитих заходів по контролю за достовірністю декларування та повнотою бази оподаткування, додаткові надходження у звітному періоді склали 79,5 млн.грн., з них 72,8 млн.грн. отримано в результаті коригування митної вартості, 4,1 млн.грн. – як наслідок класифікаційної роботи,  2,7 млн. грн. – від контролю за визначенням країни походження товарів.