Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фіскальна служба області зменшила кількість документальних і фактичних перевірок

13.12.2017

Як повідомили в управлінні аудиту Головного управління ДФС в Івано-Франківській області, за січень-листопад 2017 року фахівцями підрозділу проведено 388 планових та позапланових перевірок юридичних осіб, що на 9,6 відс. менше ніж минулоріч.

За словами податківців, за результатами перевірок донараховано узгоджених податкових зобов’язань – 50,1 млн. гривень, що на 27,3 млн.грн. більше ніж минулоріч. З них до бюджету надійшло 36,6 млн. грн.

Спостерігається зменшення і фактичних перевірок. Так, в 2017 році їх кількість зменшилась на 10,8 відс. та скала - 259. За результатами фактичних перевірок застосовано фінансових санкцій на суму 2,4 млн.грн., що на 0,7 млн.грн. більше ніж минулоріч. До бюджету поступило 1,6 млн.грн. 

Такі показники контрольно-перевірочної роботи досягнуті завдяки здійсненню перевірок ризикових суб’єктів господарювання та відпрацюванню в ході перевірок реальності здійснення господарських операцій, зазначають в обласному відомстві.

Зокрема,  в ході перевірки одного з суб’єктів господарювання Івано-Франківщини, працівники органів ДФС встановили, що з окремими постачальниками операції в частині отримання паливо-мастильних матеріалів, мали безтоварний характер, тобто проводились «на папері». В результаті податківці донарахували підприємству 133,3 тис.грн. податкових зобов’язань разом із штрафними санкціями.

Посадові особи підприємства погодились з рішенням органу ДФС та сплатили донараховану суму до бюджету.