Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Думка платників податків про роботу податкових органів

28.05.2012

Опитування, в якому взяло участь 895 респонденти, проводилось шляхом анкетування громадян, під час взяття на облік суб’єктів підприємницької діяльності, проведення семінарів, лекцій для платників податків, зустрічей з трудовими колективами, засідань “круглого столу” за участю підприємців, відвідування громадянами податкових органів та на вулицях міст.

Результати моніторингу показали, що майже 53,3 відс. опитаних громадян оцінили діяльність органів податкової служби щодо налагодження партнерських відносин з платниками податків на «відмінно», 37,5 – «добре» та 9,2 – «важко відповісти».

Найбільш прийнятними формами спілкування з податківцями є індивідуальні консультації 43,2 відс., участь у масових заходах для платників податків 39,4 відс., електронне спілкування 11,7 відс., письмове листування 5,6 відс.

На запитання чи стало більш зрозумілим податкове законодавство з прийняттям Податкового кодексу, то 53,6 відс. респондентів вважають зрозумілим оскільки, у Кодексі об’єднано численні законодавчі акти, 36,9 відс. зрозумілим, проте окремі норми потребують доопрацювання та 9,4 відс. вважають що зорієнтуватися складно.

Узагальнені дані проведеного моніторингу громадської думки розглядаються працівниками податкової служби на виробничих нарадах та враховуються в роботі з платниками податків, що сприяє налагодженню системного діалогу податкової служби та громадськості.