Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Прикарпатті проводиться опитування громадської думки про діяльність органів Міндоходів області

01.12.2013

У центрах обслуговування платників податків Державних податкових інспекцій області проводиться анкетування відвідувачів, метою якого є здійснення систематичного моніторингу громадської думки щодо діяльності територіальних органів Міндоходів, своєчасного реагування на критичні зауваження та пропозиції, врегулювання спірних питань, підвищення якості надання послуг платникам. За результатами анкетування 98 відсотків респондентів вважають, що з відкриттям центрів обслуговування платників, суттєво покращилась якість обслуговування.

Платники податків та громадяни, які звертаються до центрів обслуговування платників, можуть висловити свою думку щодо якості обслуговування, своєчасності надання адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг. Анкетування платників проводиться анонімно та на добровільних засадах. Результати опитування використовуються для розробки та реалізації заходів з поліпшення якості надання послуг платникам.  

З початку року зібрано і опрацьовано 493 анкети відвідувачів центрів обслуговування платників. За результатами опрацювання жодного негативного відгуку не надійшло.

Переважна більшість пропозицій платників податків стосувалась покращення якості і швидкості обслуговування, зручних графіків роботи центрів обслуговування платників податків, відсутності черг, особливо у дні подання звітності, фахового рівня працівників, високого рівня інформованості платників, шляхом розміщення змін та нововведень законодавства на інформаційних стендах центрів та засобах масової інформації.