Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Договір про співробітництво та координацію дій між Івано-Франківською обласною організацією роботодавців і державною податковою адміністрацією в Івано-Франківській області

07.08.2009

ДОГОВІР

про співробітництво та координацію дій між Івано-Франківською обласною організацією роботодавців і державною податковою адміністрацією в Івано-Франківській області

 

Івано-Франківська обласна організація роботодавців в особі голови обласної організації роботодавців Чуднова Василя Михайловича, з однієї сторони, і Державна податкова адміністрація в Івано-Франківській області (далі – ДПА в Івано-Франківській області) в особі голови ДПА в Івано-Франківській області Назарова Валерія Олександровича, з другої сторони, надалі разом іменовані Сторони,

прагнучи до втілення в життя найбільш ефективних форм співпраці у сфері створення сприятливих податкових умов для розвитку підприємництва та захисту законних інтересів роботодавців в Івано-Франківській області, запобігання правопорушенням у галузі податкових відносин, домовились про таке:

Стаття 1

Сторони погодились розглядати співробітництво як дієвий інструмент реалізації правових відносин між державою і платниками податків-роботодавцями, створення сприятливого податкового клімату для розвитку промисловості та підприємництва в Івано-Франківській області, поліпшення фінансового стану підприємств, їх платоспроможності, зменшення кредиторської і дебіторської заборгованості підприємств.

Стаття 2

Для практичної реалізації цього Договору Сторони здійснюватимуть співробітництво з таких питань:

2.1. З метою створення сприятливих умов для розвитку промисловості та підприємництва в Івано–Франківській області Сторони проводитимуть спільну роботу щодо вдосконалення податкового законодавства та практики його застосування, в т.ч. з питань оплати праці.

2.2. З метою узгодження підходів до подолання існуючих проблем та спільного їх вирішення Сторони будуть періодично обмінюватись узагальненою інформацією щодо фактів порушення податкового законодавства, упередження виплат заробітної плати нижче законодавчо встановлених розмірів та «зарплати в конвертах», тенденцій розвитку процесів, пов'язаних з оподаткуванням та дотриманням податкового законодавства, яка є предметом цього Договору і відповідно до чинного законодавства України не є конфіденційною або таємною.

2.3. Організація спільного об’єктивного вирішення питань, пов'язаних з діяльністю членів Івано-Франківської обласної організації роботодавців, що належать до компетенції ДПА в Івано – Франківській області.

Стаття 3

При здійсненні співробітництва відповідно до цього Договору створювати тимчасові робочі групи, надавати підтримку у проведенні спільних конференцій, виставок, форумів, семінарів, “круглих столів” з фінансових, податкових та інших питань, що належать до компетенції Сторін.

Стаття 4

Сторони спільно братимуть участь у заходах, спрямованих на збільшення надходжень до бюджету, шляхом зменшення податкового тиску на роботодавців, промисловців і підприємців та виведення за рахунок цього промисловості і підприємництва з тіньового сектора економіки.

Стаття 5

Зміни та доповнення до цього Договору вносяться за взаємною згодою Сторін.

Стаття 6

Жодна із Сторін не має права передавати третій особі свої права та
обов'язки за цим Договором без письмової згоди іншої Сторони.

Стаття 7

Розбіжності, що можуть виникнути при виконанні цього Договору, вирішуватимуться за взаємною згодою Сторін.

Стаття 8

Цей Договір укладено українською мовою у двох примірниках, кожний з яких має однакову юридичну силу, по одному для Сторін.

Стаття 9

Цей Договір набуває чинності з моменту його підписання та діє до того моменту, доки Сторони не приймуть рішення про його припинення або розірвання.

 

За Івано-Франківськуобласну організацію роботодавців В.М.Чуднов

За державну податкову адміністрацію в Івано-Франківській області В.О.Назаров