Територіальні органи ДФС
в Івано-Франківській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Головне управління ДФС в області долучилося до соціального проекту «Обери професію правильно»

06.03.2018

Начальник відділу комунікацій управління організації роботи Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Олександр Нащочин зустрівся з учнями Івано-Франківської загальноосвітньої середньої школи №15 в рамках соціального проекту «Обери професію правильно». Проект організовується громадськими організаціями «Консалтингові технології» і «Сильне покоління» та охоплює чотирнадцять шкіл області.

Під час зустрічі учні ознайомилися з історією оподаткування та основними етапами становлення податкової системи України – від часів Київської Русі до сьогодення. Проаналізувавши історичне минуле, учні переконалися, що за певних обставин податки можуть бути вирішальним чинником розвитку суспільства – допомагати долати нестабільність, або, навпаки, провокувати кризові явища в економіці.

Посадовець детально зупинився на правах та обов’язках суб’єктів господарювання та громадян, розповів про структуру та організацію роботи Державної фіскальної служби області, основні вимоги до її кадрового забезпечення. В свою чергу, учні цікавилися думкою гостя, на які навчальні дисципліни необхідно звернути увагу, щоб у майбутньому стати податківцем, а також, як започаткувати власний бізнес, які знання та навики необхідні для цього.

Олександр Нащочин зазначив, що працівники фіскальної служби активно прийматимуть участь в подальших заходах, що проходять у рамках проекту «Обери професію правильно». На його думку, таке спілкування дозволяє дітям не лише зробити свій вибір у житті, а й сприяє вихованню податкової культури підростаючого покоління.